2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Glinnik
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik produkcji Zakładu Wylęgu Drobiu

Wynagrodzenie

4 600 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Glinnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

NaturAgra  wchodzi w skład Grupy Drosed, jednego z największych producentów drobiu i wyrobów drobiowych w Polsce. Od 2000 roku Drosed należy do francuskiej Grupy LDC, która jest jednym z europejskich liderów w produkcji drobiu świeżego.

Dołącz do zespołu GRUPY DROSED

Miejsce pracy: Nowy Glinnik

Zakres obowiązków:

•          Nakładanie jaj na tace lęgowe i ich segregacja

•          Wprowadzanie jaj do aparatu lęgowego

•          Kontrola parametrów w aparatach lęgowych i klujnikach

•          Świetlenie jaj

•          Selekcja piskląt

•          Mycie i dezynfekcja tac, aparatów, wózków klujnikowych

Wymagania:

•          Odpowiedzialność za powierzone zadania

•          Umiejętność pracy w zespole

•          Gotowość podjęcia  pracy w systemie trzymianowym - czterobrygadowym

•          Mile widziane doświadczenie w branży

Oferujemy:

•          Stabilne zatrudnienie  w ramach umowy o pracę na pełny etat

•          Dobre warunki wynagradzania (min. 4630 zł/mies. brutto), oraz dopłatę urlopową

•          Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karty Multisport, wczasy pod gruszą i nieoprocentowane pożyczki pracownicze)

•          Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach

Prosimy o przesyłanie CV do Działu HR  Roldrob S.A.

ul. Warszawska 168/172 97-200 Tomaszów Mazowiecki

lub na adres mailowy

z dopiskiem “Pracownik ZWD”

WAŻNE:

Przesyłane CV musi zawierać klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach przez ”Roldrob” S.A. z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim ul. Warszawska 168/172, w celu realizacji procesu rekrutacji.” CV bez powyższej zgody nie będzie brane pod uwagę w procesie rekrutacji. Administratorem Danych Osobowych jest Roldrob S.A. z siedzibą w Tomaszowie Maz. ul. Warszawska 168/172.  Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi oraz prawo odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili.

Lokalizacja

Nowy Glinnik,

Łódzkie

Łódzkie, Nowy Glinnik
ID: 804594087