2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Radom
AGNIESZKA ZAWISZA
Dodane 13 maja 2024

pracownik produkcji z uprawnieniami na wózek UDT

Wynagrodzenie

5 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W Radomiu do firmy Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. poszukujmy pracowników produkcji.  Do obowiązków będzie należało obsługa wózka widłowego oraz proste prace produkcyjne.

oferujemy

  • pracę w centrum Radomia z dogodnym dojazdem
  • umowę o pracę tymczasową z wynagrodzeniem od 5200 - 6000zł brutto
  • możliwość dłuższej współpracy
  • dofinansowanie do obiadów np. zestaw dnia w cenie 8zł (zupa i drugie danie)
  • "trzynasta pensja" wypłacana w grudniu
  • dla osób objętych systemem 4- brygadowym dodatek do 900zł
  • dodatkowa opieka medyczna Medicover i karta sportowa OK system
  • możliwość przyuczenia

zadania

  • dostarczanie materiałów pod maszyny produkcyjne oraz odbieranie      gotowych wyrobów za pomocą wózka widłowego
  • ręczne prace produkcyjne m.in. pakowanie, zasypywanie

oczekujemy

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym - 6.00, 14.00,22.00
  • nie wymagamy doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy !

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 915252844