2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Miasteczko Śląskie
Dodane 08 maja 2024

Pracownik Produkcji - prod. mebli tap. (Z doświadczeniem i bez)

Lokalizacja

Miasteczko Śląskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Euromebel Styl - Feniks Tartak jest producentem mebli tapicerowanych, działalność obejmuje również przetwórstwo tarcicy. Firma działa na rynku od wielu lat. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i nawiązaniu nowych kontraktów, poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku pracownika produkcji.

Poszukujemy pracowników do większości działów, oto przykładowe obowiązki, w zależności od stanowiska:

  • Wykonywanie prac produkcyjnych zgodnie z instrukcjami oraz normami jakościowymi.

  • Obsługa maszyn i narzędzi produkcyjnych (np. maszyny do szycia, pilarki tarczowej).

  • Montaż elementów mebli tapicerowanych.

  • Przygotowywanie materiałów i surowców do produkcji.

  • Praca zgodnie z harmonogramem produkcyjnym oraz dbałość o terminowość wykonywanych zadań.

Wymagania dla kandydatów z doświadczeniem:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcji mebli tapicerowanych lub tartaku.

  • Znajomość obsługi maszyn i narzędzi produkcyjnych.

Wymagania dla kandydatów bez doświadczenia:

  • Chęć do nauki i zdobycia doświadczenia w branży produkcji mebli tapicerowanych lub tartaku.

  • Motywacja do pracy oraz gotowość do wykonywania różnorodnych zadań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Pracę w dynamicznym środowisku produkcyjnym.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.

Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną i chętną do podjęcia pracy, zapraszamy do wysyłania CV oraz kontaktu poprzez OLX,

Lokalizacja

Miasteczko Śląskie,

Śląskie

Śląskie, Miasteczko Śląskie
ID: 889507030