2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Skierniewice
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - Wytwórnia Granulatu, UoP, darmowy transport

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Pracownika Produkcji w Dziale Wytwórni Granulatu w firmie Ferroxcube. Jesteśmy wiodącym producentem materiałów i rdzeni ferrytowych z ponad 20 letnim doświadczeniem.

Główne zadania i obowiązki na tym stanowisku to:

  • produkcja granulatu o ściśle określonych parametrach zgodnych ze specyfikacją

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym

  • znajomości obsługi podstawowych programów komputerowych (informatycznych)

  • gotowości do pracy zmianowej w systemie trzyzmianowym

  • sumienności, odpowiedzialności

  • chęci długotrwałej współpracy

  • mile widziane: wykształcenie minimum zawodowe

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT) - będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • dofinansowanie do posiłków - stołówka pracownicza

  • bogaty ZFŚS – m. in. paczki świąteczne, karty przedpłacone, dofinansowanie: zorganizowanych wyjazdów dzieci i młodzieży, wyprawek szkolnych, usług kosmetycznych

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • szansę na rozwój zawodowy w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu pracowniczego busami na trasach:

    1) Łowicz ul. Starzyńskiego - Parma - Polesie - Stachlew - Wola Makowska - Ferroxcube

    2) Łowicz oś. Bratkowice - Mysłaków - Arkadia-Bobrowniki - Dzierzgów - Bełchów - Sierakowice Lewe - Ferroxcube

    3) Topola - Miedniewice - Rawka - ul. Skłodowskiej - Osiedle Widok - ul. Sobieskiego - Ferroxcube

    4) Lipce Reymontowskie - Święte Laski - Słomków - Maków - Krężce - Dąbrowice - Halinów - Skierniewice ul. Łódzka - Zadębie - ul. Rawska - Ferroxcube

    5) Jeżów - Byczki - Godzianów - Nowe Rowiska - Dębowa Góra - Balcerów - Skierniewice ul. Mszczonowska - Ferroxcube

    6) Skierniewice - Stary Łajszczew - Kamion - Prandotów - Franciszkany - Kaczorów - Strzyboga - Podtrzcianna - Skierniewice

Miejsce pracy: Ferroxcube, ul. Zwierzyniecka 2, 96-100 Skierniewice

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Ferroxcube Polska sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Zwierzynieckiej 2. Twoje Dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator przywiązuje znaczną uwagę do ochrony danych osobowych, dlatego też wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się listownie na adres siedziby Administratora - Ferroxcube Polska sp. z o.o., ul. Zwierzyniecka 2, 96-100 Skierniewice.

W przypadku, gdy aplikujesz na stanowisko związane z zawarciem umowy o pracę Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa (art. 6 ust. 1 lit c RODO) i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe, które wskazałeś, a ich podanie nie wynika z przepisów prawa (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit a RODO), którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W przypadku, gdy aplikujesz na stanowisko związane z zawarciem umowy cywilnoprawnej w tym związane z zawarciem umowy o prowadzenie praktyki zawodowej, Twoje dane osobowe zawsze przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit a RODO).

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w prawnie uzasadnionym interesie jakim jest ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami (art. 6 ust. 1 lit f RODO), jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. Administrator nie wykorzystuje systemów profilujących ani systemów prowadzących do zautomatyzowanego podejmowania jakichkolwiek decyzji dotyczących danych osobowych osób uczestniczących w procesie rekrutacyjnym. Dane kandydatów będą przetwarzane na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Osoba, której dane są przetwarzane przez Administratora ma prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, czyli poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych i do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w sytuacji, gdy przetwarzanie odbywałoby się na podstawie zgody. Więcej informacji o prawach osób, których dane dotyczą dostępne są w art. 12-23 RODO. Nadto, przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 2 lat od daty wpłynięcia Twojej aplikacji.

Dostęp do danych, na podstawie stosownych umów, mogą mieć również podmioty dostarczające rozwiązania teleinformatyczne oraz podmioty świadczące usług rekrutacyjne (w tym portale, za pośrednictwem których pozyskiwane są CV) oraz kadrowe, jak również dane mogą zostać udostępnione podmiotom świadczącym usługi: pocztowe, kurierskie, prawne i audytowe.

W przypadku zamieszczenia w CV danych szczególnych kategorii (np. dotyczących stanu zdrowia/niepełnosprawności) prosimy w CV zamieścić informację: „wyrażam zgodę na przetwarzanie danych szczególnej kategorii przez Ferroxcube Polska sp.  z o.o. (art. 9 ust. 2 lit a RODO)”.

Jeżeli chcesz żebyśmy wzięli Twoja kandydaturę pod uwagę w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie w CV informacji: „wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ferroxcube Polska sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit a RODO)”.

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 854794319