2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Skoczów
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik produkcji – wytapiacz metalu

Wynagrodzenie

5 800 - 6 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skoczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Aktualnie prowadzimy rekrutację dla firmy, będącej liderem w produkcji komponentów metalurgicznych dla przemysłu samochodowego, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Skoczów

Zapraszamy do aplikowania!

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – bez pośredników!

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne premie (urlopowa, efektywnościowa, świąteczna)

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. różnego rodzaju świadczenia dla dzieci pracowników, ubezpieczenie grupowe itp.

Obowiązki

  • przygotowywanie materiałów do procesu topienia (tj. odważanie porcji żelazostopów, obsługa wagi elektrycznej, wsypywanie żelazostopów z wiadra do kadzi transportowej itp.)

  • prawidłowa obsługa i kontrola urządzeń do topienia

  • dbanie o wysoką jakość produkcji

  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe

  • chęć do pracy

  • sumienność oraz rzetelność

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

  • mile widziane: uprawnienia spawalnicze, uprawnienia na wózek widłowy, uprawnienia SEP

O Nas

Zajmujemy się kompleksowym dostarczaniem rozwiązań z zakresu HR. Bierzemy pod swoje skrzydła firmowe działy HR i przejmujemy ich zadania: rekrutację, szkolenia, onboarding, zatrudnienie tymczasowe, stałe lub outsourcing, obsługę kadrowo-płacową. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Działamy skutecznie oferując jakość i zaangażowanie małej agencji pracy z silnymi strukturami i bezpieczeństwem dużej organizacji. Stoi za nami Grupa Personnel Service, jeden z liderów rynku zatrudnienia w Polsce. W ramach grupy od kilkunastu lat prowadzone są największe projekty rekrutacyjne dla czołowych marek. Współpracujemy z przedsiębiorstwami z wielu sektorów, w tym z automotive, RTV/AGD i przemysłu ciężkiego.

Lokalizacja

Skoczów,

Śląskie

Śląskie, Skoczów
ID: 910564816