2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Nowa Huta
Dodane Dzisiaj o 15:48

Pracownik Produkcji - wysoka pensja, stałe zatrudnienie umowa o pracę

Wynagrodzenie

6 500 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Nowo otwierane przedsiębiorstwo produkcyjne z branży motoryzacyjnej zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Linii Produkcyjnej

Obowiązki:

- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

- dbałość o stan maszyn i porządku na swoim stanowisku pracy

Wymagania:

- jesteś gotowy do pracy w systemie 3-zmianowym, 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

- posiadasz umiejętność pracy w zespole

- jesteś osobą rzetelną

- zatrudnimy kobiety i mężczyzn z doświadczeniem i bez

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio u nas bez agencji pracy

- pensję 5000 zł netto

- dodatek nocny +20%

- chętnym umożliwiamy korzystanie z nadgodzin, płatnych podwójną stawkę godzinową

- możliwość rozwoju i poznawania nowych technologii w przyjaznym środowisku pracy

- szkolenia wprowadzające dla osób bez doświadczenia

- posiłki regeneracyjne w czasie pracy

- premię frekwencyjną

- dodatek stażowy

- prezenty świąteczne dla dzieci pracowników

- pracę w nowoczesnym zakładzie pracy

- pakiet pracowniczy: prywatna opieka medyczna + talony zakupowe do supermarketu +

karta multisport + bilety do kina

Chętnych prosimy o przesyłanie CV. Ogłoszenie aktualne.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 900896400