2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Środa Śląska
Dodane 24 kwietnia 2024

**Pracownik produkcji wyrobów medycznych** - od ZARAZ - DARMOWY DOJAZD

Lokalizacja

Środa Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Dla jednego z naszych klientów - zakładu specjalizującego się produkcja wyrobów medycznych jednorazowego użytku poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Błonie

Opis stanowiska:

  • Precyzyjny montaż ręczny drobnych komponentów z tworzyw sztucznych zgodnie z instrukcją,

  • Obsługa półautomatów, które montują komponenty, z których powstaje produkt,

  • Praca przy linii produkcyjnej oraz maszynach pakujących.

Wymagania:

  • Zdolności manualne,

  • Precyzyjność,

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego - warunek konieczny,

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

  • Gotowość do pracy w strefie czystej, (brak makijażu, sztucznych paznokci)

  • Sumienność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach,

  • Chęć i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie uznaniowe, frekwencyjne

  • Darmowy dojazd do pracy z większości miejscowości w naszym powiecie (Środa Śląska, Kulin, Rzeczyca, Lubiąż, Piersno, Brzeg Dolny, Prochowice, Mazurowice, Lubin, Michałów, Rachów, Ujazd Górny, Różana, Postolice, Tyniec Legnicki, Wilkszyn, Łowęcice, Wilkostów, Lenartowice, Białków)

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta - aplikuj!

Для одного з наших клієнтів - підприємства, що спеціалізується на виробництві медичних виробів одноразового використання, ми шукаємо особу на посаду:

Робітник виробництва

Місце роботи: Błonie ( безкоштовний доїзд зі Środa Śląska, Kulin, Rzeczyca, Lubiąż, Piersno, Brzeg Dolny, Prochowice, Mazurowice, Lubin, Michałów, Rachów, Ujazd Górny, Różana, Postolice, Tyniec Legnicki, Wilkszyn, Łowęcice, Wilkostów, Lenartowice, Białków )Środa Śląska, Kulin, Rzeczyca, Lubiąż, Piersno, Brzeg Dolny, Prochowice, Mazurowice, Lubin, Michałów, Rachów, Ujazd Górny, Różana, Postolice, Tyniec Legnicki, Wilkszyn, Łowęcice, Wilkostów, Lenartowice, Białków)

Опис посади:

  • Точна ручна монтаж дрібних компонентів з пластмас згідно з інструкцією,

  • Обслуговування напівавтоматів, які монтуватимуть компоненти, з яких утворюється продукт,

  • Робота на виробничій лінії та упаковочних машинах.

Вимоги:

  • Ручні навички,

  • Точність,

  • Комунікативне володіння польською мовою - обов'язкова умова, Готовність працювати в трьох змінах (6-14, 14-22, 22-6)

  • Готовність працювати в чистій зоні (без макіяжу, штучних нігтів),

  • Сумлінність та ретельність у виконанні обов'язків,

  • Бажання та мотивація до праці.

Ми пропонуємо:

  • Стабільні умови працевлаштування на підставі трудового договору

  • Привабливу заробітну плату

  • Премії за визнання, за частоту

  • Безкоштовний проїзд на роботу

Якщо ці вакансії зацікавили вас - подавайте заявку!

Lokalizacja

Środa Śląska,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Środa Śląska
ID: 912639901