2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Bielsko-Biała
Dodane 11 maja 2024

Pracownik produkcji wyrobów czekoladowych

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Karmello Chocolatier, producent wysokiej jakości wyrobów czekoladowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

Opis stanowiska:

-wytwarzanie wyrobów czekoladowych według receptur,

-pobieranie surowców,

-dbanie o estetykę miejsca pracy.

Wymagania:

-samodzielność w działaniu i szybkość uczenia się.

-książeczka san-epid.

- mile widziana.

Firma oferuje:

-umowę o pracę na pełny etat,

-atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do posiadanego doświadczenia,

-pracę w systemie trzyzmianowym,

-dofinansowanie do karty multisport,

-atrakcyjne oferty ubezpieczenia grupowego.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Administratorem Państwa danych jest Rafał Dobrzański, prowadzący firmę Karmello Rafał Dobrzański z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Gen. Maczka 9, NIP: 547 - pokaż numer telefonu - 4, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Prezydenta miasta Bielska-Białej pod numerem 28440 , która jest administratorem danych osobowych Użytkowników w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej również RODO). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 726205306