2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Dodane 10 czerwca 2024

Pracownik produkcji- wyjazdy dla par / blisko granicy PL

Wynagrodzenie

10 500 - 10 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy pracowników produkcji- kontrola jakości.

Firma zajmuje się produkcją elementów i opakowań.

Szczegóły:Rozpoczęcie projektu: od zarazZakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienieMiejsce: 99994 Nottertal-Heilinger Höhen, okolice Erfurt, Niemcy

Obowiązki:- kontrola jakości- sortowanie- pakowanie

Wymagania:- własne auto na wyjazd- 100 € netto / mies- podstawowa znajomość j. niemieckiego / jedna osoba na parę

Oferujemy:- atrakcyjne wynagrodzenie- 13,50 € brutto/h- darmowe zakwaterowanie- w pełni wyposażone wraz z WIFI- dodatki za zmiany- możliwość wyjazdu dla par, grup, znajomych- dodatek za wyjazd własnym autem- ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny- możliwość otrzymanie zwrotu podatku z Finanzamt- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu 66*******82

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 919545366