2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Piaseczno
Dodane 22 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji w Laboratorium Soczewek Recepturowych

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hoya Lens Poland to wiodący producent najwyższej jakości soczewek okularowych, opartych na zaawansowanych technologiach optycznych, będący częścią międzynarodowego koncernu, działającego w obszarze ochrony zdrowia i technologii informacyjnych, w ponad 150 oddziałach na całym świecie.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa urządzeń produkcyjnych i pomiarowych

  • przestrzeganie norm produkcyjnych i jakościowych

  • prowadzenie dokumentacji

  • współpraca z innymi działami produkcyjnymi w zakresie kontroli jakościowej i terminowej realizacji zamówień

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

  • spostrzegawczość i precyzja

  • chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji

  • oczekujemy osoby dokładnej o dużych umiejętnościach manualnych, odpowiedzialnej i zaangażowanej w swoją pracę

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na produkcji

To oferujemy

  • umowę o pracę bez pośredników

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karta sportowa)

  • dofinansowanie do posiłków

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • szkolenia oraz szansę rozwoju zawodowego

  • pracę w profesjonalnym i miłym zespole w nowoczesnym laboratorium

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 894439124