2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Konotopa
Empik
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji w Drukarni Empik Foto

Lokalizacja

Konotopa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Empik Foto to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas. Empik Foto to lider w produkcji odbitek, fotoksiążek i fotoprezentów na polskim rynku. Działamy już od 28! lat stale poszerzając naszą ofertę i wzmacniając jakość świadczonych przez nas usług. Zaufały nam setki tysięcy klientów, czego dowodem jest to, że w 2022 roku wywołaliśmy ponad 142 milionów odbitek. Naszą aplikację ściągnęło 950 tys. klientów, a aż 99,87% klientów poleca nasze usługi!​ Od 2016 roku Empik Foto działa także w Czechach, Słowacji i w Rumunii.​

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości, efektywności i terminowości produkcji książek, kalendarzy i innych wydruków.

  • Aktywne zarządzanie zleceniami przy użyciu systemu monitorującego.

  • Przygotowywanie produktów do wysyłki, zgodnie z ustalonymi standardami.

  • Obsługa procesów oprawy i wykańczania produktów drukowanych.

  • Przeprowadzanie kontroli jakości gotowych produktów.

  • Obsługa maszyn introligatorskich i przygotowywanie materiałów do produkcji.

  • Zapewnienie terminowej realizacji zamówień.

Wymagania:

  • Zdolności manualne i zmysł techniczny.

  • Elastyczność w pracy w systemie zmianowym (6-14; 14-22).

  • Samodzielność, dokładność i skupienie na zadaniach.

  • Otwartość i umiejętność pracy zespołowej.

  • Podstawowa wiedza o druku i poligrafii będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w dynamicznie rozwijającej się branży.

  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.

  • Prywatną opiekę medyczną, zapewniającą dostęp do szerokiej gamy usług zdrowotnych.

  • Program zniżek pracowniczych, oferujący atrakcyjne rabaty na produkty i usługi.

  • Dodatek premiowy, uzależniony od wyników pracy i osiągniętych celów.

  • Preferencyjne warunki korzystania z karty Multisport, promujące aktywny styl życia i dostęp do różnorodnych obiektów sportowych.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Konotopa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konotopa
ID: 896049857