2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Konik
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - ustawiacz maszyn lub pomocnik ustawiacza

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Konik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków

  • obsługa urządzeń produkcyjnych

  • prace ręczne

  • kontrola wyrobów

Jeżeli nie miałeś do czynienia z urządzeniem do produkcji sprężyn, ale lubisz majsterkować, maszyny oraz nowości techniczne, to my nauczymy Cię reszty :)

Mile widziane:

  • wykształcenie mechanika samochodowego, tokarze, frezerzy, lub inni mający doświadczenie w jakiejkolwiek obróbce metali

  • obsługa urządzeń pomiarowych (np. suwmiarka )

    Wymagania:

  • sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • dbanie o porządek w miejscu wykonywanej pracy

  • precyzja w wykonywanych czynnościach

  • sprawna organizacja pracy

    Oferujemy :

  • innowacyjne rozwiązania na skalę światową w tej branży z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na pełny etat

  • pracę w środowisku doświadczonych specjalistów na nowoczesnych urządzeniach CNC oraz analogowych.

  • najnowsze urządzenia produkcyjne i peryferyjne w tej branży

  • niezbędne narzędzia

  • systematyczny rozwój zawodowy

  • wynagrodzenie: w zależności od doświadczenia oraz systematyczny jego wzrost względem nabywanych umiejętności

O nas:

Producent sprężyn Towes, jest firmą prywatną, założoną w 1980 roku. Przez 44 lata działalności zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie wykonywania sprężyn dla szerokiej branży firm z różnych dziedzin przemysłu. Produkujemy dla 1200 firm z Polski i zagranicy.

Lokalizacja

Nowy Konik,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Konik
ID: 905848086