2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Bochnia
Werner Kenkel Bochnia
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji (uczeń/student)

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Werner Kenkel to jeden z liderów na rynku producentów opakowań z tektury falistej. W trzech zakładach produkcyjnych zatrudniamy łącznie ponad 1600 osób. Od 45 lat budujemy sukces naszej firmy, opierając się o wartości: nowoczesność, odpowiedzialność, partnerstwo, przejrzystość i rodzinność.

Studiujesz zaocznie lub uczysz się w weekendy?

Potrzebujesz środków na realizację swoich pasji?

Chcesz pracować u Pracodawcy Roku 2023 Powiatu Bocheńskiego?

Dołącz do naszego zespołu i wesprzyj nas w realizacji zleceń.

Twoje zadania

Składanie, sklejanie i prace pomocnicze przy produkcji tektury, opakowań i kartonów

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym 06:00-14:00 | 14:00-22:00 | 22:00-06:00

  • Umiejętności pracy w grupie (szczera i życzliwa komunikacja)

  • Zaangażowania i pozytywnej energii

Co zapewniamy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Kompleksowy program wdrożenia do firmy

  • Szansę udziału w naszych rekrutacjach wewnętrznych

  • Dostęp do nielimitowanych napojów oraz dofinansowanie posiłku

    Masz pytania? Chętnie udzielimy informacji pod numerem telefonu: +48 14 648 36 87 lub +48**********94

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 909169013