2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Grodzisk Mazowiecki
Trouw Nutrition Polska
Dodane 17 czerwca 2024

Pracownik Produkcji - Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Trouw Nutrition to dynamicznie rozwijająca się firma, część działającej na światową skalę grupy Nutreco. Zatrudniamy około 12 000 pracowników w 30 krajach ze sprzedażą  prowadzoną w 80 krajach na całym świecie.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Główne zadania:

  • Pakowanie jednostkowych opakowań z gotowym produktem na palety

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Prowadzenie wymaganych raportów na stanowisku pracy

  • Wsparcie w procesach transportu materiałów do produkcji i wyrobów gotowych na magazyn

  • Odpowiedzialność za utrzymanie porządku w przydzielonym obszarze

Od kandydatów oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w trybie 3-zmianowym, w 5-dniowym tygodniu pracy

  • Umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Doświadczenie w obsłudze oraz ustawianiu maszyn i urządzeń na obszarze produkcji

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (możliwość dofinansowania kursu przez firmę)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Wynagrodzenie zasadnicze, premię miesięczną oraz dodatkową premię świąteczną

  • Dofinansowanie dojazdów do pracy

  • Gorący posiłek w godzinach pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do karty sportowej

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Udział w programie PPE po osiągnięciu wymaganego stażu pracy

Pomyślałeś, że to praca dla Ciebie?

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 846255445