2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 09 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji Toruń , stabilne zatrudnienie od zaraz

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeżeli posiadasz umiejętności obsługi maszyn produkcyjnych, szybko się uczysz, dołącz do naszego Zespołu. Obecnie poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za produkcje napojów alkoholowych.

Miejsce pracy: Toruń

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa wraz z premią),

  • wsparcie w procesie adaptacji,

  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia

Twoje zadania:

  • kontrola procesów produkcji,

  • mycie i konserwacja zbiorników,

  • dodawanie aromatów, cukru, barwników w procesie produkcji

  • zapewnienie sprawnego i bezpiecznego procesu produkcji

Zaaplikuj już dziś! badania sanepid są dodatkowym atutem.

Zapraszam do kontaktu : 69*******00,

Pozdrawiam, Martyna

FlexHR. Wpis do KRAZ nr 9172.

Polityka prywatności: flexhr.pl.

Praca stała/tymczasowa

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 763744587