2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Czempiń
Dodane 28 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - Tokarz konwencjonalny

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czempiń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Poszukujemy operatora tokarki konwencjonalnej

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie obróbki według dokumentacji technicznej

  • obsługa tokarki manualnej

  • utrzymanie stanowiska pracy

  • kontrola jakości wykonywanych detali

Wymagania

  • znajomość obsługi tokarki manualnej

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • zmysł techniczny, dokładność, staranność

  • znajomość obsługi szlifierki do wałków i otworów będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę w systemie dwuzmianowym

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )".

Lokalizacja

Czempiń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czempiń
ID: 908364202