2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Płock
Dodane 20 maja 2024

Pracownik produkcji - tartak Irlandia

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: IrlandiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Dla naszego klienta, jednego z wiodących irlandzkich przetwórców i producentów drewna, poszukujemy większej liczby pracowników produkcyjnych do pracy w zakładzie produkcyjnym w Irlandii.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Co. Carlow, Irlandia

Kluczowe zadania pracowników:

  • Serwis maszyn roboczych do obróbki drewna,

  • Magazynowanie, załadunek i rozładunek towarów,

  • Wykonywanie zadań zgodnie z kolejnością pracy,

  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy,

  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa,

  • Praca w zakładzie przemysłowym.

Warunki:

  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach,

  • Dobra kondycja fizyczna,

  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie,

  • Pracodawca może zaoferować zatrudnienie wyłącznie kandydatom posiadającym obywatelstwo chorwackie lub inne obywatelstwo UE,

  • Gotowość do podjęcia pracy stałej bez rotacji.

Korzyści:

  • Irlandzka umowa,

  • Stawka godzinowa za dzienną zmianę 12,70 € brutto + premia tygodniowa (30 – 150 € brutto w zależności od działu i produktywności),

  • Stawka godzinowa na nocną zmianę 13,09 € brutto + premia tygodniowa (70 – 200 € brutto),

  • Zorganizowane zakwaterowanie w pobliżu firmy (pokój dwuosobowy 75 € + media tygodniowo).

CV prosimy wysyłać w j. angielskim

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych przez firmę AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 101, poz. 1182, z późn. zm.) w obecnym i przyszłych procesach rekrutacyjnych. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania. Wyrażam zgodę na otrzymywanie w przyszłości ofert pracy drogą mailową, telefoniczną i sms-ową. Niniejsza zgoda jest aktualna do czasu jej odwołania.”

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O.O jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 6611.

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 919603374