2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Częstochowa
  7. Obsługa produkcji - Ostatni Grosz
Dodane 16 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - Szyby zespolone

Lokalizacja

Częstochowa, Ostatni Grosz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

          VITROSZLIF SP.ZO.O.

Zatrudni osoby na produkcję szyb zespolonych .

Zadania : Praca przy liniach produkcyjnych - produkcji szyb zepolonych,

np.: nakładanie butylu na ramkę dystansową, cięcie i łamanie szkła,

obróbka szkła, pakowanie szyb, tiokolowanie, gięcie ramek dystansowych.

Wymagania : dyspozycyjność do pracy w systemie dwóch zmian (6:00 – 14:00 – 22:00),

chęć i warunki kondycyjne do pracy fizycznej, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji.

Oferujemy : zatrudnienie na okres próbny na podstawie umowy-zlecenie,

potem przejście na umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia.

CV prosimy kierować na adres:

                  VITROSZLIF SP.ZO.ZO.O

                  UL.BÓR 67/73A

                  42-200 CZĘSTOCHOWA

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Ostatni Grosz
ID: 719754367