2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kostrzyn
Dodane 15 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - Szwalnia- Deco-Sun Sp. z o.o.

Lokalizacja

Kostrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Deco-Sun Sp. z o.o. poszukuje Pracownika produkcji – Szwalnia

Miejsce pracy – Kostrzyn Wielkopolski

Zakres obowiązków:

·         Obsługa maszyn do szycia

·         Wsparcie produkcji na różnych jej etapach

Od kandydatów oczekujemy:

·         Doświadczenia na stanowisku krawcowa

·         Zdolności do pracy manualnej

·         Dobrych umiejętności komunikacyjnych i pracy w grupie

·         Dyspozycyjności

Wymagania:

·         Mile widziane doświadczenie na stanowisku krawcowa

·         Komunikatywność, zaangażowanie i wysoka kultura osobista – stawiamy na współpracę,

·         Dobra organizacja czasu pracy oraz dokładność – nasze produkty cechuje wysoka jakość, są naszą wizytówką, tak jak nasi pracownicy,

·         Umiejętność pracy w zespole – pracownicy czują się częścią zespołu, dołącz do niego.

Oferujemy:

·         Terminowe wynagrodzenie,

·         Umowę o pracę,

·         Pracę w dni robocze od godz. 8.00-16.00,

·         Wsparcie ze strony przełożonych na każdym etapie pracy,

·         Pracę w przyjaznej atmosferze ze zgranym zespołem.

Jesteśmy otwarci także na inicjatywy naszych pracowników. W trakcie pracy pojawi się pomysł, którym będziesz chciał/chciała się podzielić? Twój głos zostanie usłyszany.

Lokalizacja

Kostrzyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kostrzyn
ID: 911920359