2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Orpiszew
Dodane 03 maja 2024

Pracownik produkcji - szlifowanie elementów drewnianych

Wynagrodzenie

4 800 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Orpiszew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy Pracownika do Szlifowania Elementów Drewnianych – Pełny Etat

Dołącz do naszego zespołu jako specjalista ds. obróbki drewna i pomóż nam tworzyć wysokiej jakości elementy drewniane! Szukamy osoby z doświadczeniem lub gotowej nauczyć się nowych umiejętności w zakresie obróbki drewna.

Zakres obowiązków:

  • Główne zadanie: szlifowanie drewnianych elementów okien,

  • Obsługa narzędzi takich jak szlifierka oscylacyjna, wkrętarki i piły,

  • Wsparcie w innych działaniach produkcyjnych związanych z wytwarzaniem okien.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, z możliwością pracy nadgodzin,

  • Perspektywę rozwoju zawodowego i wzrost wynagrodzenia w miarę zdobywania nowych umiejętności,

  • Praca w przyjaznych godzinach: 7:00-16:00.

Szukamy osób, które:

  • Są rzetelne i mają oko do detalu,

  • Potrafią pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole,

  • Są zainteresowane długoterminową współpracą i rozwojem w branży stolarskiej.

Lokalizacja

Orpiszew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Orpiszew
ID: 914643446