2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Bartoszyce
Dodane 02 maja 2024

Pracownik produkcji systemów fotowoltaicznych

Wynagrodzenie

31,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bartoszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Poszukujemy osób na stanowisko Pomocnik Operatora Produkcji

Miejsce pracy: Bartoszyce

Zakres obowiązków:

·        Produkcja konstrukcji do montażu system fotowoltaicznych

·        Kontrola jakości wytworzonej produkcji

·        Utrzymywanie czystości

·        pomoc w obsłudze maszyny produkcyjnej

Wymagania:

·        Dokładność i pracowitość

·        Zaangażowanie w powierzone zadania

·        Gotowość do pracy 4-brygadowej

·        podstawowa wiedza z zakresu czytania rysunków technicznych

Oferujemy:

·        Umowę zlecenie

·        Pracę w systemie 4-brygadowym (2 dni 6:00-14:00, 2 dni 14:00-22:00, 2 dni 22:00-6:00, 2 dni wolnego)

·        Stawkę od 31,5 zł brutto na godzinę

·        szkolenie w zakresie obsłudze maszyn produkcyjnych od A do Z

·        Dodatkowa premie za polecenie znajomego do pracy - 350zł

Dodatkowe informacje oraz odpowiedzi na pytania pod nr tel. 78*******48

Lokalizacja

Bartoszyce,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Bartoszyce
ID: 912620786