2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bochnia
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - system jednozmianowy Bochnia

Lokalizacja

Bochnia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy pracownika na stanowisko pracownik produkcji w Zakładzie Szklarskim Bo-Glass w Bochni.

Zakres obowiązków, opis stanowiska:

- obsługa myjki do szkła,

- obsługa szlifierki do szkła,

- obsługa narzędzi ręcznych i mechanicznych,

- kontrola jakości szkła,

- pakowanie szkła,

- bieżące sprawy dotyczące zajmowanego stanowiska,

- wykonywanie innych obowiązków służbowych zleconych przez pracodawcę

- dbanie o porządek.

Wymagania:

- umiejętność pracy w zespole,

- zaradność,

- odpowiedzialność,

- zaangażowanie.

Gwarantujemy:

- stałą pracę - umowa na pełny etat,

- wynagrodzenie w zależności od operatywności, zaangażowania i chęci do pracy,

- pracę w energicznej ekipie,

- możliwość przyuczenia,

- system jednozmianowy.

Miejsce wykonywania pracy: Bochnia.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 51*******40 lub osobiście Zakład Szklarski Bo-Glass ul. Kowalska 15A, 32-700 Bochnia

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W wiadomości OLX mile widziana informacja odnośnie oczekiwań zarobkowych.

Obowiązek informacyjny:

Administrator danych: Zakład Szklarski Bo-Glass Robert Kaczmarczyk

Cele przetwarzania: prowadzenie bieżącej rekrutacji

Podstawy prawne przetwarzania: obowiązek prawny, Twoja zgoda

Odbiorcy danych: podmioty przetwarzające dane w imieniu firmy Zakład Szklarski Bo-Glass Robert Kaczmarczyk

Prawa związane z przetwarzaniem danych

• prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych

• prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania

• inne prawa określone w informacji szczegółowej

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych kandydatów do pracy

1. Administrator danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Zakład Szklarki Bo-Glass Robert Kaczmarczyk z siedzibą Ul. Kowalska 15A 32-700 Bochnia NIP: 868-152-77-1 1, boglass.zakupy[małpa]interia.pl

Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób: listownie, przez e-mail

2. Cele przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania

Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe, aby przeprowadzić bieżący proces rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest: - obowiązek prawny – w zakresie w jakim wynika to z przepisów Kodeksu pracy,

- Twoja zgoda - w pozostałym zakresie.

3. Okres przechowywania danych osobowych

Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe do momentu zakończenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz lub do momentu, w którym wycofasz zgodę na przetwarzanie danych, jednak nie dłużej niż 90 dni od dnia złożenia aplikacji.

4. Odbiorcy danych

odbiorcą danych będzie Zakład Szklarki Bo-Glass Robert Kaczmarczyk z siedzibą Ul. Kowalska 15A 32-700 Bochnia NIP: 868-152-77-1 1,

5. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych

Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

a. prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych,

b. prawo dostępu do Twoich danych osobowych,

c. prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych,

d. prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych,

e. prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych,

f. prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych, tj. prawo otrzymania od nas Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego.

Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami (dane kontaktowe w punkcie 1 powyżej).

Prawo wycofania zgody

W zakresie, w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody – masz prawo jej wycofania w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem. Zgodę możesz wycofać poprzez zgłoszenie żądania na adres e-mail: boglass.zakupy[małpa]interia.pl

Prawo wniesienia skargi do organu

Przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

6. Obowiązek podania danych

Obowiązek podania danych osobowych jest wymogiem ustawowym w zakresie określonym w przepisach Kodeksu pracy. W pozostałym zakresie – podanie danych jest dobrowolne i zależy od Ciebie.

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, bardzo proszę o zawarcie klauzuli informacyjnej:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez Zakład Szklarski Bo-Glass Robert Kaczmarczyk

W przeciwnym przypadku CV nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte.

Lokalizacja

Bochnia,

Małopolskie

Małopolskie, Bochnia
ID: 814752594