2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Płońsk
Dodane 20 maja 2024

Pracownik produkcji / stolarz tworzyw sztucznych Plast-Form Płońsk

Wynagrodzenie

4 300 - 5 580 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płońsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Plast-Form ma ugruntowaną pozycję na rynku - działamy od 1993 roku.

Specjalizujemy się w produkcji elementów z tworzyw sztucznych takich jak termoplasty, duroplasty, elastomery, gumy i silikony,

głownie plexi (akryl) i poliweglany oraz tworzywa inżynieryjne i konstrukcyjne.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • czytanie dokumentacji produkcyjnej

  • obsługa frezarki i piły

  • obsługa giętarki termicznej

  • klejenie elementów

  • szlifowanie i polerowanie

  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • kontrola wykonanych elementów

Możliwa nauka obługi CNC - Cięcie i frezowanie CNC, cięcie laserem.

Oferowana praca w zakładzie produkcyjnym w Płońsku ul. Pułtuska 41 obok dużego targu.

Oferujemy:

ciekawe zróżnicowane projekty dla dużych międzynarodowych firm

fajna zgrana ekipa, dobra niekorporacyjna atmosfera pracy

praca dwu zmianowa / wolne weekendy

regularne wypłaty

stabilna długofalowa współpraca

wdrożenie na stanowisko i szkolenie z obsługi maszyn i technologii

Oczekujemy:

chęć do pracy i zaangażowanie

dobra samoorganizacja pracy

dokładność i sumienność

uczciwość

praca zespołowa / komunikatywność

znajomość rys. tech. i czytanie dokumentacji

Zakres obowiązków:

obłsuga elektronarzędzi oraz prace manualne (klejenie, gięcie)

kontrola jakości wykonanych elementów

utrzymanie porządku na stanowisku pracy

dbanie o powierzone narzędzia i maszyny

zachowanie obowiązujących standardów jakościowych

opcjonalnie obsługa plotera CNC (frezarka) oraz/lub innych maszyn np laser

Zapraszamy serdecznie do przesyłania CV na adres mailowy rekrutacja (małpa) plastform.pl

Preferowana forma kontaktu droga mailową lub poprzez wiadomość na OLX.

Lokalizacja

Płońsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płońsk
ID: 681437783