2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Łężkowice
Dodane 08 kwietnia 2024

Pracownik produkcji stolarki aluminiowej

Lokalizacja

Łężkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PARMAX producent ekskluzywnych drewnianych drzwi oraz nowoczesnej stolarki aluminiowej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje  pracowników do pracy w nowym oddziale firmy!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko :

Miejsce pracy: Łężkowice 111, 32-015 Kłaj

Zakres obowiązków:

·       Praca na hali produkcyjnej przy produkcji konstrukcji i stolarki okienno-drzwiowej aluminiowej

 .       Przygotowywanie komponentów do produkcji

·        Składanie okien i drzwi aluminiowych

Nasze wymagania:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku

.        Umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego

·        Dokładność, sumienność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy :

·        atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia

·        praca od poniedziałku do piątku w miłej atmosferze

·        umowę o pracę oraz stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        praca w młodym, zgranym zespole

·        narzędzia niezbędne do wykonywania stanowiska

·        możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych zapewniających stabilność zawodową

·        system szkoleń wewnętrznych pozwalający stale rozwijać umiejętności zawodowe

Prosimy o przesyłanie CV wraz z poniższym dopiskiem i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi klientami. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lokalizacja

Łężkowice,

Małopolskie

Małopolskie, Łężkowice
ID: 867248361