2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Szczecin
  7. Obsługa produkcji - Krzekowo
Dodane 11 kwietnia 2024

Pracownik produkcji Stolan-okna - praca dla mężczyzn

Lokalizacja

Szczecin, Krzekowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Producent stolarki otworowej, spółka Stolan-okna, działająca nieprzerwanie od 1985 roku. Więcej informacji na temat Firmy można znaleźć na stronie www.stolan-okna.pl

Do swojego zakładu produkcyjnego znajdującego się w Pilchowie ul. Sosnowa 14, poszukuje:

Pracownika produkcji - praca dla mężczyzn

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie elementów okien do malowania,

  • Przygotowanie gotowych produktów do wysyłki,

  • Prace porządkowe na stanowisku pracy.

Oczekujemy:

  • Zdolności manualnych,

  • Zaangażowania w pracę,

  • Odpowiedzialności,

  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego co trzeba Cię nauczymy.

Proponujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Szkolenie dostosowane do zakresu obowiązków,

  • Dobre warunki pracy,

  • Ciekawe zajęcie,

  • Pełne wyposażenie w odzież roboczą i ochronną,

  • Miłą atmosferę,

  • Praca jedna zmiana od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 14:30.

Masz pytania? Zadzwoń! Nie odpowiadamy na SMSy!

Jesteś zainteresowana/y? Skorzystaj z opcji Aplikuj i dołącz swoje CV.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Krzekowo
ID: 634985042