2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Śródmieście
Dodane 03 maja 2024

Pracownik produkcji: Stawka do 5600zł brutto! Bez doświadczenia

Lokalizacja

Gliwice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujesz stałego zatrudnienia? Świetnie trafiłeś, ponieważ firma Sest Luve Polska, która specjalizuje się w produkcji parowników i skraplaczy do urządzeń chłodniczych ma dla Ciebie idealną ofertę pracy!

Jeżeli nie posiadasz doświadczenia w pracy produkcyjnej to wykwalifikowani liderzy chętnie zadbają o twój rozwój i umiejętności!

Miejsce pracy: Gliwice Łabędy

Twoje zadania będą obejmować:

  • Opanowanie nowoczesnych maszyn produkcyjnych, żeby wydobyć z nich pełny potencjał
  • Pakowanie i sortowanie gotowych wyrobów,
  • Kontrola jakości produktów - z nami jakość to niezmienny standard!

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Zaangażowania w wykonywanie codziennych obowiązków,
  • Sumienności, rzetelności oraz umiejętności pracy w zespole - wspólnie możemy osiągnąć więcej!

Co możemy Ci zaoferować:

  • Premię co miesiąc za frekwencję w pracy 550zł brutto,
  • Dodatkową premię wydajnościowo-sprzedażową nawet do 800 zł brutto – praca w zespole daje efekty :)
  • Codziennie ciepły posiłek, dofinansowany przez Pracodawcę,
  • Bony na święta, uzależnione od stażu pracy i liczby dzieci,
  • Dodatkowe wynagrodzenie urlopowe (każdy z nas potrzebuje chwili spokoju),
  • Niezbędne szkolenia stanowiskowe i zawodowe, w tym uprawnienia na żurawie, suwnice czy wózki widłowe,
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji.

Nie zwlekaj! Dołącz do naszej energicznej ekipy już teraz i odkryj swoje supermoce w Sest Luve Polska!  Ofeta dotyczy pracy tymczasowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Gliwice, Śródmieście
ID: 912954006