2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Inowrocław
Dodane 23 maja 2024

pracownik produkcji/stabilne zatrudnienie/umowa/premia

Lokalizacja

Inowrocław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w pracach produkcyjnych

  • jesteś dyspozycyjny/-a do pracy 3 zmianowej

  • chciałbyś/-abyś pracować u lidera w branży produkcji barier drogowych

to nasza oferta może być dla Ciebie!

pracownik produkcji

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat na umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Zadania:

  • obsług maszyn produkcyjnych z branży metalowej (np. prasa, maszyna do profilowania stali, gilotyna)

  • ręczna lub ręczno - maszynowa obróbka metalu

  • wykonywanie zleconych operacji ślusarskie jak: trasowanie, cięcie (blach, prętów, rur), prostowanie, tłoczenie i dziurowanie na prasach

Brzmi interesująco? Prześlij swoje CV lub napisz do nas i zapytaj o szczegóły

Lokalizacja

Inowrocław,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Inowrocław
ID: 868436535