2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Zielonka
Monika
Dodane 14 czerwca 2024

Pracownik Produkcji – Specjalistka/Specjalista ds. tworzyw sztucznych

Lokalizacja

Zielonka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Poldent jest jedynym w Polsce i jednym z nielicznych na świecie producentem instrumentów medycznych do leczenia kanałowego zębów.

Zakład produkcyjny Poldent mieści się w Zielonce k. Warszawy na ul. Polnej 22.

Aktualnie poszukujemy kandydatek i kandydatów do wsparcia pracy Działu Tworzyw Sztucznych.

ZAKRES ZADAŃ:

  • prace manualne związane z obróbką drobnych instrumentów medycznych (w tym: pomoc dla operatorów wtryskarek, tampodruk)

  • wykonywanie zleceń produkcyjnych w zakresie pracy działu

  • przygotowanie i obsługa urządzeń do pracy oraz ewidencja prac zgodnie z ustalonymi standardami

WYMAGANIA:

  • wysoka sprawność i zdolności manualne

  • precyzyjność, dokładność i cierpliwość w pracy

  • nastawienie na jakość i efektywność

  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

  • mile widziane doświadczenie w pracach wymagających dużej sprawności manualnej i precyzji (np. szycie, wyszywanie, montaż bardzo drobnych elementów, etc.)

OFERUJEMY:

  • pełnoetatową pracę w stabilnej, polskiej firmie, która jest liderem w swojej branży i bardzo dobrym pracodawcą

  • umowę o pracę + system premiowy po okresie próbnym

  • pracę jednozmianową, od poniedziałku do piątku

  • pełne wdrożenie i przyuczenie do pracy na maszynach

  • możliwość dalszego rozwoju w ramach działu i firmy

  • przyjazną, koleżeńską atmosferę w pracy

Więcej informacji uzyskać można bezpośrednio w zakładzie produkcyjnym: ul. Polna 22, Zielonka i pod nr telefonu: 609 507 341

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Lokalizacja

Zielonka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonka
ID: 920646250