2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Łęczna
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik produkcji – Ślusarz – darmowy transport pracowniczy!

Lokalizacja

Łęczna

Pełny etat

Miejsce pracy: Świdnik Zadania:

  • Montaż części i podzespołów
  • Obróbka detali
  • Praca z instrukcją
  • Obsługa podstawowych elektronarzędzi
  • Dbałość o czystość i porządek na miejscu pracy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (7.00-15.00 i 15.00-23.00)
  • Gotowość do nauki i rozwoju
  • Zdolności manualne
  • Mile widziana ogólna wiedza techniczna
  • Chęć podjęcia stałej współpracy

Oferta:

  • Darmowy transport do pracy każdego dnia
  • Zatrudnienie w firmie produkcyjnej będącej liderem branży lotniczej na Lubelszczyźnie
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz rozbudowany system premiowy
  • Możliwość dodatkowego zarobku – extra płatne nadgodziny dla chętnych
  • Komfortowe warunki zatrudnienia przy nowoczesnych maszynach
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę po okresie wdrożeniowym!
  • Bezstresowa, sprawna rekrutacja i wdrożenie do pracy – wsparcie ze strony konsultanta Manpower w całym procesie i w trakcie zatrudnienia
  • Darmowy parking dla pracowników
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Łęczna,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Łęczna
ID: 912139339