2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Tarnów
Dodane 12 kwietnia 2024

Pracownik produkcji/ Sklejka/ Drewno / Szlifierz

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • obróbka elementów z drewna

  • szlifowanie elementów

  • dbanie o ciągłość produkcji

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i dokładność

  • biegła umiejętność obsługi urządzeń typu rotex, znajomość podstawowych narzędzi technicznych

  • umiejętność logicznego myślenia i podejmowania nowych wyzwań

  • skupienie i koncentracja na powierzonym zadaniu

To oferujemy

  • pracę w kreatywnym zespole przy ciekawych projektach

  • możliwość rozwoju i szkolenie z obsługi innych maszyn

  • pracę w czystym i komfortowym budynku

  • bardzo dobre warunki i organizację pracy

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

O nas

Jesteśmy producentem wyrobów z drewna, wytwarzamy oryginalne produkty, doceniane na rynkach międzynarodowych.

Pracujemy w małym zespole, mamy plan na szybki rozwój.

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 889651051