2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Staszów
Dodane 24 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji Roto

Wynagrodzenie

4 242 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Staszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Firma produkcyjna  poszukuje pracowników (mężczyzn) do nowo powstałego zakładu produkcyjnego w Staszowie na stanowisko :

Pracownik produkcji od 06.05.2024 - praca zmianowa

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny NOLEN sp. z o.o.

28-200 Staszów ul. Towarowa 46a

CV tylko na maila: biuro(małpa)nolen.pl

tel. 51*******34

 Opis stanowiska:

  • wykonywanie prac związanych z bezpośrednią produkcją zbiorników z tworzyw sztucznych

  • montaż elementów z tworzyw sztucznych

  • obsługa maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnej

  • organizacja i nadzór procesów związanych z produkcją zbiorników

  • praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe

·       Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

  • dyspozycyjność, zaangażowanie

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie (płaca zasadnicza)

  • premie,

  • gwarantujemy pracę w stabilnej firmie o długoletniej tradycji w młodym i dynamicznym zespole.

  • wdrożenie do pracy, praktyczne szkolenia i zdobywanie uprawnień

REKRUTACJA TYLKO PRZEZ CV NA MAILA biuro(małpa)nolen.pl

DANE FIRMY NA STRONIE WWW.NOLEN.PL

Lokalizacja

Staszów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Staszów
ID: 664937424