2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Bieńczyce
Dodane 05 kwietnia 2024

Pracownik produkcji rolet Kraków

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bieńczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Roll-Style, lider w branży produkcji rolet i osłon okiennych, poszukuje energicznych i zaangażowanych osób na stanowisko pracownika produkcji rolet. Jesteśmy firmą, która stawia na innowacyjność, jakość i zadowolenie Klienta, a nasz zespół jest kluczem do sukcesu. Jeżeli jesteś osobą dokładną, lubisz pracę zespołową i masz zmysł techniczny, dołącz do nas!

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Montaż i kompletacja rolet zgodnie z dokumentacją techniczną.

  • Kontrola jakości gotowych produktów.

  • Przygotowanie produktów do wysyłki.

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe.

  • Zdolności manualne i techniczne.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  • Przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów.

Dołącz do nas i rozwijaj się w dynamicznie rosnącej firmie! Zapewniamy, że każda aplikacja zostanie rozpatrzona, a najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieńczyce
ID: 909797847