2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Częstochowa
  7. Obsługa produkcji - Zawodzie - Dąbie
Dodane 29 kwietnia 2024

pracownik produkcji reklamy świetlnej

Lokalizacja

Częstochowa, Zawodzie - Dąbie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Emo Neon to firma reklamowa specjalizująca się w produkcji wszelkiego rodzaju reklam świetlnych. Jesteśmy jedną z największych firm reklamowych w tej części Europy. Od niemal 30 lat spełniamy wymagania najbardziej wymagających klientów, realizując dla nich reklamy świetlne oparte na najnowszych technologiach. Wykonujemy swoją pracę z pasją i zaangażowaniem, a każdy w naszym zespole może liczyć na wsparcie w wykonywaniu codziennych zadań oraz przyjazną atmosferę.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko Pracownik produkcji reklamy świetlnej

Opis stanowiska:

  • montaż elementów reklamy wizualnej( litery blokowe, kasetony, pylony i inne rodzaje reklamy)
  • praca zgodnie ze zleceniem produkcyjnym
  • prace ślusarskie
  • umiejętność czytania rysunków technicznych

Mile widziane:

  • doświadczenie w firmie na podobnym stanowisku;
  • łatwość nawiązywania kontaktów i kreatywność.
  • Zdolności manualne

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • komfortowe warunki pracy i przyjazną atmosferę;

Nawet jeżeli nie posiadasz doświadczenia, lubisz wyzwania i chcesz się uczyć to umożliwimy Ci podniesienie twoich kwalifikacji. CV prosimy kierować przez portal OLX Poniżej klauzula informacyjna do zamieszczenia w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Firmę Reklamową Emo Neon Sp. J. J. Żurawski, T. Morawiec, M. Krawczyk, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a po jego zakończeniu celem umożliwienia dalszego kontaktu w ramach kolejnych procesów rekrutacyjnych. Wiem, że mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie”.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Zawodzie - Dąbie
ID: 619260800