2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Brzeg Dolny
Dodane 22 maja 2024

**Pracownik produkcji** - recykling akumulatorów/baterii - Bukowice

Wynagrodzenie

32 - 34 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Czy zależy Ci na przyszłości naszej planety? Cenisz sobie innowacyjne podejścia do ochrony środowiska? Jeśli Twoja pasja to ekologia, a Ty masz doświadczenie w dziedzinie recyklingu, dołącz do naszego zespołu! Jesteśmy firmą specjalizującą się w recyklingu baterii litowo-jonowych, które odgrywają kluczową rolę w zrównoważonym rozwoju technologii.

Oferta Pracy: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Bukowice k. Brzegu Dolnego

Stawka: 32 zł brutto/h

Godziny pracy: 8:00-20:00 od poniedziałku do piątku, z możliwością pracy w soboty

Trzy (płatne) przerwy po 20 minut

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie baterii do recyklingu

  • Demontaż baterii

  • Rozbiórka i segregacja komponentów

  • Obsługa urządzeń recyklingowych

  • Ścisłe przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Pełnoletność

  • Mobilność umożliwiająca dojazd do pracy

  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT)

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Wypłaty miesięczne

  • Stawkę 32 zł brutto/h

  • 200 godzin pracy miesięcznie – zarabiaj więcej dzięki wysokiej ilości godzin pracy!

Dołącz do nas już dziś!

TWG Polska Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr. 20219

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 920077927