2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Łódzkie
  6. Obsługa produkcji - Kutno
Dodane 20 maja 2024

Pracownik produkcji - Przygotowanie oklejenia

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kutno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik produkcji - Konfekcjoner

Firma Media Distribution zakorzeniła się w świecie szeroko pojętej reklamy. Zajmujemy się wszystkim co jest z nią związane. Począwszy od projektu aż do końcowej realizacji zleceń na: oklejanie reklamowe aut, oznakowanie pojazdów specjalistycznych, produkcję liter przestrzennych, banerów, ulotek, przyciemnianie szyb, aplikacje folii dekoracyjnych. Organizujemy też eventy motoryzacyjne oraz prężnie rozwijamy dział produkcji wyposażenia do pojazdów uprzywilejowanych. Jeśli chcesz być częścią naszej firmy i uczestniczyć w jej szybkim tempie rozwoju, nie boisz się wyzwań i posiadasz motywację do poszerzania swoich umiejętności, to aplikuj! Nasz zespół potrzebuje cierpliwej, z chęcią nauki osoby do przygotowania materiałów reklamowych. Konfekcjoner odpowiedzialny będzie za produkcję zgodną otrzymanymi wytycznymi i odpowiednimi standardami.

Zakres obowiązków:

  • Wycena, kompletacja i przygotowywanie zamówień do wysyłki

  • Obsługa maszyn wykrawających i tnących

  • Obróbka termiczna wydruków

  • Przygotowywanie reklam zewnętrznych

  • Przygotowywanie grafik do oklejania pojazdów

  • Przygotowywanie elementów oznakowania pojazdów specjalnych

  • Przygotowanie dokumentów do przyjęcia/odbioru pojazdów

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • Zdolności manualne

  • Zaangażowanie

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć rozwijania swoich umiejętności

Oferujemy:

  • Umowę o pracę

  • Szkolenia

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i umiejętności

  • Praca w młodym zespole

  • Zdobywanie doświadczenia w wielu dziedzinach branży

Lokalizacja

Kutno,

Łódzkie

Łódzkie, Kutno
ID: 919507088