2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Falenty Nowe
Dodane 24 maja 2024

pracownik produkcji przetwórstwo spożywcze owoców Raszyn k Grójec

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Falenty Nowe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Pracownik produkcji

Dołącz do naszego zespołu! Firma Polska Róża to rodzinna firma z wieloletnią tradycją (od 1979 roku) na rynku zdrowej żywności, posiada stabilną i ugruntowaną pozycję.

Miejsce pracy: 05-090 Falenty Nowe, k. Warszawy

Stanowisko: pracownik produkcji – przetwórca owoców i warzyw Wynagrodzenie: 28,00 zł brutto /h

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie, możliwe przedłużenie w formie umowy o pracę

Kogo szukamy?

Szukamy pracowitej kobiety do pracy przy przebieraniu płatków róży, produkcji konfitur, pakowaniu produktów.

Zależy nam żebyś miała pozytywne usposobienie, była pracowita i punktualna, dbała o czystość.

Mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne oraz doświadczenie w przetwórstwie spożywczym.

Oferujemy pracę w zgranym zespole, w przyjemnej atmosferze, w firmie z tradycją od 1979 roku (stabilne wynagrodzenie, regularnie wypłacane).

Główne obowiązki:

  • przebieranie płatków róży na konfiturę

  • produkcja konfitury

  • pakowanie produktów

  • inna pomoc przy przetwórstwie owoców

  • utrzymanie czystości na hali produkcyjnej.

Prosimy o wysłanie CV i krótkiej informacji o sobie na adres a.michalska(at)polskaroza.pl

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Lokalizacja

Falenty Nowe,

Mazowieckie

Mazowieckie, Falenty Nowe
ID: 920633647