2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Rawicz
  7. Obsługa produkcji - Osiedle 350 Lecia Rawicza
Dodane 22 maja 2024

Pracownik produkcji - produkcja spożywcza/napoje

Lokalizacja

Rawicz, Osiedle 350 Lecia Rawicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma produkcyjna (produkcja spożywcza/napoje) z siedzibą w Rawiczu zatrudni osobę na stanowisko pracownika produkcji. Zmiana 6-14, 14-22.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie towarów

  • utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej

  • przygotowywanie przesyłek

  • rozmieszczanie towarów w magazynie

  • dbanie o porządek w magazynie

Wymagania:

  • dyspozycyjność

  • obowiązkowość

  • bez przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej

  • umiejętność organizowania pracy własnej

  • kreatywne podejście do powierzonych zadań

  • komunikatywności

  • umiejętność współpracy w zespole

Proszę o przesłanie CV tytułem pliku: CV - IMIE NAZWISKO CV NAZWA STANOWISKA z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r."

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę. Odezwiemy się wyłącznie do wybranych kandydatów.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rawicz, Osiedle 350 Lecia Rawicza
ID: 652684632