2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Tarnowskie Góry
Piotr
Dodane 27 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - produkcja, montaż i serwis plandek

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma zajmująca się produkcją hal namiotowych, wynajmem sprzętu plenerowego, poszukuje pracownika:

na stanowisko:

Pracownika do produkcji plandek.

Do pracy na stanowisku wymagane jest:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa i produkcja plandek.

  • Wykonywanie poszyć hal namiotowych.

  • Dbanie o prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.

  • Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.

  • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP.

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat „B”;

  • umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • wyobraźnia przestrzenna oraz zdolności techniczne;

  • doświadczenie w pracach przy produkcji plandek

  • samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • sprawność manualna

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat (możliwość innego wymiaru czasu pracy na życzenie)

  • terminowe wypłaty

  • system premiowy adekwatny do zaangażowania i posiadanych umiejętności oraz uprawnień

  • jasny i przejrzysty system wynagrodzeń.

  • badania, szkolenia, uprawnienia, narzędzia pracy, odzież roboczą

  • możliwość również pracy dorywczej we wskazanym powyżej zakresie

  • wynagrodzenie miesięczne od 3 300 zł – 4615 zł netto

Możliwość rozwoju

  • awansowanie do koordynacji prac związanych z produkcją plandek

  • wykonywanie pomiarów i przygotowywanie rysunków przedprodukcyjnych

  • ustalenia techniczne zastosowania rozwiązań z klientami.

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 904751367