2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Stare Miasto
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - produkcja leków / wyjazdy dla par

Wynagrodzenie

10 500 - 11 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

la jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy Pomocników produkcji

Klient działa w branży farmaceutycznej.

Szczegóły:

Rozpoczęcie projektu: od 06.05. Zakończenie projektu: długoterminowe zatrudnienie Miejsce: okolice Frankfurtu nad Menem, Niemcy

Obowiązki:

produkcja: - sortowanie - pakowanie  - przygotowanie do wysyłki

magazyn: - praca ze skanerem - kontrola towarów - wysyłka

Wymagania:

- podstawowa znajomość j. niemieckiego - 1 osoba na parę - własne auto na wyjazd - dodatek 100 euro brutto / mies Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie- 13,50-14  euro brutto/h - darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone z WiFi - dodatek za wyjazd własnym autem- 100 € brutto/mies - wsparcie polskiego Koordynatora na czas trwania wyjazdu - wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 50*******55

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 913903175