2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Raszyn
Dodane 13 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji - Produkcja Frontów Meblowych

Wynagrodzenie

4 300 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Raszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis firmy:

dekoraPOL Sp. z o.o. to ceniona firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości frontów meblowych. Nasze produkty wyróżniają się nie tylko nowoczesnym designem, ale również starannością wykonania. Jesteśmy dynamicznym zespołem, który ceni innowacyjność i dbałość o detale.

Obowiązki:

  • Aktywne uczestnictwo w procesie produkcyjnym frontów meblowych.

  • Realizacja zadań związanych z obróbką i montażem elementów meblowych.

  • Utrzymywanie wysokich standardów jakościowych produkcji.

  • Przestrzeganie norm bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym, mile widziane w branży meblowej.

  • Zdolności manualne i chęć nauki nowych umiejętności.

  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy, gdzie osoby ambitne mogą podwoić swoje wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Jeśli jesteś osobą rzetelną, gotową do pracy w przemyśle meblowym i poszukujesz stabilnego zatrudnienia, czekamy na Twoje zgłoszenie!

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres email.

Lokalizacja

Raszyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Raszyn
ID: 885771218