2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Psie Pole
Mirela Wojtyla
Dodane 25 kwietnia 2024

pracownik produkcji ->premie do 1025 zł brutto+dodatek za sobotę

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników produkcji. Oferujemy stabilne zatrudnienie na długie lata.

Zaczniesz w centrum treningowym, następnie będziesz wykonywać proste czynności na obszarze produkcji i stopniowo się wdrożysz do pracy.

Doskonała lokalizacja miejsca pracy: fabryka B/S/H/, ul. Żmigrodzka 143, Wrocław

Bezpłatny parking dla rowerów i samochodów. Możliwość dojazdu komunikacją miejską (tramwaje linii 1, 7, 15, autobusy linii 129, 104, 106, 121, 122, 144, 148)

oferujemy

  • wynagrodzenie do 5845 zł brutto / m-c (27,50 zł/h)
  • atrakcyjne premie
  • za pracę w sobotę dzień wolny lub 200% +150 zł brutto
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę tymczasową (płatny urlop, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe) z możliwością przejścia na umowę bezpośrednio z B/S/H/
  • doskonała lokalizacja miejsca pracy
  • bogaty pakiet socjalny: karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na zakupy on-line, tańsze bilety do kina, rabaty w pizzeriach, restauracjach i kawiarniach i inne
  • możliwość rozwoju i awansu (ustawiacz i operator  maszyn, dysponent linii, koordynator zespołu)

zadania

  • montaż komponentów
  • prosta obsługa maszyn i urządzeń
  • kontrola wizualna produktu

oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • doświadczenia w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 911046647