2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Grudziądz
Aleksandra Kaczmarek
Dodane 23 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - prace pomocnicze

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jeśli chcesz pracować w międzynarodowej firmie, która jest producentem części do przemysłu motoryzacyjnego i specjalizuje się w produkcji mat samochodowych, idealnie się składa!

Szukamy właśnie Ciebie!

Dla naszego Klienta z branży samochodowej poszukujemy pracowników produkcji.

Miejsce pracy: Grudziądz

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym
  • benefity, w tym prywatną opiekę medyczną i kartę sportową
  • pracę od zaraz

zadania

  • prace pomocnicze przy produkcji
  • odbieranie gotowego detalu z maszyny
  • przenoszenie większych kartonów i paczek
  • pakowanie i kompletacja asortymentu zgodnie z wytycznymi
  • etykietowanie wyrobów
  • praca zespołowa
  • przestrzeganie zasad BHP
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (będzie to dodatkowym atutem)
  • precyzji oraz odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 2 - zmianowym
  • gotowości do podjęcia od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 908983702