2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Iława
Weronika Krzyżewska
Dodane 30 maja 2024

pracownik produkcji, praca wakacyjna od zaraz

Lokalizacja

Iława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz pracy na wakacje? Chcesz zarobić na wymarzone studia? A może interesuje Cię dłuższa kariera? Jeśli w pracy cenisz sobie dobrą atmosferę i stabilność zatrudnienia zaaplikuj juz teraz!

Zacznij pracę na stanowisku pracownik produkcji w Lubawie OD ZARAZ!

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki, płatny urlop)
  • możliwość pracy w weekendy ,
  • bezpłatny transport z Rybna, Kurzętnika oraz Iławy,
  • ciepłe posiłki już od 2 zł za dzień,
  • dofinansowanie do napojów - 20 zł/miesiąc,
  • imprezy okolicznościowe dla pracowników i ich rodzin,
  • możliwość podjęcia zatrudnienia u klienta,
  • benefity Randstad: opieka medyczna, pakiety sportowe, zniżki w sklepach i na rozrywkę.

zadania

  • realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym
  • dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów
  • obsługa linii produkcyjnych, maszyn, urządzeń oraz narzędzi
  • wkładanie elementów meblowych, instrukcji, okuć
  • praca zgodna z instrukcją

oczekujemy

  • zdolności manualnych,
  • dyspozycji do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • chęci i zaangażowania do pracy,
  • gotowości do podjęcia pracy OD ZARAZ.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Iława,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iława
ID: 918708977