2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Niałek Wielki
Błażej
Dodane 26 kwietnia 2024

Pracownik produkcji - praca przy obróbce szkła

Lokalizacja

Niałek Wielki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ALASTA - producent luster z podświetleniem LED w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Praca od zaraz

Miejsce pracy: Niałek Wielki - koło Wolsztyna

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planu produkcyjnego

  • Praca przy obróbce szkła płaskiego

  • Współpraca z innymi pracownikami oraz przełożonymi

  • Spełnienie standardów w zakresie BHP

Wymagania:

  • Chęci do pracy

  • Zdolności manualne

Oferta:

  • Nie wymagamy doświadczenia ponieważ zapewniamy gruntowne szkolenie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwe pakiety ubezpieczeń

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)". Dane osobowe nadsyłane w CV będą gromadzone wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Lokalizacja

Niałek Wielki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Niałek Wielki
ID: 766786166