2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Dzierżoniów
Dagmara Szatkowska
Dodane 01 maja 2024

pracownik produkcji --> praca od zaraz po 8 h dziennie

Lokalizacja

Dzierżoniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukasz pracy od zaraz z dojazdem z Twojej miejscowości? Takiej, w której pracuje się 8 godzin, a nie 10 czy 12? Chcesz przy okazji zobaczyć, jak produkuje się czekoladę i inne słodkości? :) Jeżeli tak, to aplikuj do nas już teraz!

Miejsce pracy to Bielany Wrocławskie.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z szansą na zatrudnienie bezpośrednio przez zakład
  • premię miesięczną do 10%
  • dofinansowanie do stołówki 50%
  • darmowy dojazd do i z pracy z wielu miejscowości, m.in. Wrocławia, Bielawy, Dzierżoniowa, Ziębic, Łagiewnik, Strzelina, Żórawiny, Bielan Wrocławskich, Niemczy, Sobótki
  • pakiet benefitów Randstad PLUS - prywatna opieka medyczna, karty sportowe, zniżki oraz rabaty
  • okazjonalne paczki z produktami klienta
  • miłą atmosferę pracy

zadania

  • obsługa linii produkcyjnej
  • pakowanie wyrobów spożywczych
  • kontrola jakości produktu
  • zasypywanie składników do maszyn - skrzynki powyżej 20 kg
  • paletyzacja

oczekujemy

  • skrupulatności i dokładności,
  • książeczki sanepid lub chęci jej wyrobienia

Aplikuj za pośrednictwem formularza lub wyślij SMS ze swoim imieniem i dopiskiem PRACA BIELANY, a oddzwonimy i przekażemy Ci szczegóły oferty

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dzierżoniów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dzierżoniów
ID: 914188462