2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Warszawa
  7. Obsługa produkcji - Targówek
Uliana Stanishevska
Dodane 29 kwietnia 2024

Pracownik produkcji-> praca od zaraz-> pensja na czas

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Lokalizacja: WarszawaWynagrodzenie: do 6000 brutto/m-cSzukasz dobrej pracy od zaraz? Już ją dla Ciebie znaleźliśmy!Mamy ofertę w sam raz dla Ciebie! Praca w firmie z branży FMCG przy produkcji majonezów ,musztard, sosów.Lokalizacja: Warszawa, Praga Północ.ZAAPLIKUJ przez formularz., ZADZWOŃ lub WYŚLIJ SMS O TREŚCI PRACA, na numer ukryty podprzyciskiem Zadzwoń/SMS (po prawo ekranu), a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy oszczegółach.

oferujemy

  • wynagrodzenie nawet 6000 brutto/m-c
  • premię 700 zł brutto, dodatek za godziny nocne
  • umowę o pracę tymczasową (opłacony ZUS, urlop, świadczenia)
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)

zadania

  • odbieranie z końca linii produkcyjnej opakowań jednostkowych i układanie ich w opakowania zbiorcze (tacki, kartony)
  • załadunek gotowych produktów na palety
  • pomoc przy obsłudze linii (odstawianie palet, oklejanie etykietą, przyjmowanie do systemu, drukowanie etykiet – po wcześniejszym przeszkoleniu)

oczekujemy

  • aktualnej książeczki sanepid
  • zdolności manualnych
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • znajomości języka polskiego (min. A2 )

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 913608716