2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Opole
Dodane 12 czerwca 2024

Pracownik produkcji. PRACA OD ZARAZ!!!

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Szukasz pracy w miłym i zgranym zespole?

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Pracownik produkcji

Lokalizacja: Zawada koło Opola

Praca jednozmianowa 8-16

Praca od zaraz

Obowiązki:

Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z planem produkcji, praca przy wytwarzaniu produktów do stolarki okienno-drzwiowej.

Kontrola jakości wytworzonych wyrobów gotowych.

Obsługa maszyn oraz urządzeń produkcyjnych.

Oczekujemy:

Zaangażowania w powierzone obowiązki.

Rzetelności i staranności w wykonywaniu obowiązków.

Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie (długotrwała współpraca).

Atrakcyjne wynagrodzenie (stałe+premia).

Praca w zgranym i miłym zespole.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny.

Tel. 774029029

W aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli RODO :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w firmie HANO Joanna Więcław, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO )

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 770072335