2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Grunwald
Paulina Miksza
Dodane 28 maja 2024

pracownik produkcji->praca na kuchni>posiłek->transport->zlecenie

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Szukasz pracy od zaraz?

Chcesz być częścią firmy, która jest liderem w swojej branży?

Nie zwlekaj! Aplikuj!Miejsce pracy: Wysogotowo

oferujemy

  • umowę zlecenie (z możliwością przejścia na umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą)
  • atrakcyjnie wynagrodzenie podstawowe
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • darmowy transport
  • darmowy posiłek
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych m.in. prywatną opiekę medyczną

zadania

  • wykonywanie czynności kuchennych zgodnych z zasadami jakości i bezpieczeństwa
  • dbanie o wysoką jakość przygotowywanych posiłków

oczekujemy

  • książeczki dla celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek konieczny
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (z żywnością, w restauracjach, w firmach produkcyjnych z branży spożywczej itp)
  • chęci do pracy i nauki
  • samodzielności i dyspozycyjności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 918179345