2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kokotów
Dodane 12 czerwca 2024

Pracownik produkcji (praca DODATKOWA) / Leadec Kokotów

Lokalizacja

Kokotów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Leadec jest międzynarodowym liderem w zakresie usług technicznych.

W związku z rozwojem projektu w Kokotowie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą dodatkową na stanowisko: Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:

  • obsługa urządzeń do kompletacji felga-opona samochodowa

  • obsługa wyważarek kół oraz stanowisk pompowania

  • pakowanie kompletnych kół samochodowych

  • dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy

Oferujemy:

  • pracę dodatkową 2-3 dni w tygodniu w Kokotowie 812 A, brama 6

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość nawiązania długiej współpracy

  • parking dla pracowników

Nasze oczekiwania:

  • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz umiejętność współpracy

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym zgodnie z zapotrzebowaniem

Mile widziane:

  • ważna legitymacja ucznia/ studenta

  • uprawnienia UDT do obsługi żurawi o ładowności min. 150 kg

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kokotów,

Małopolskie

Małopolskie, Kokotów
ID: 920107195