2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubelskie
  6. Obsługa produkcji - Biała Podlaska
Dodane 30 kwietnia 2024

Pracownik Produkcji - Potrzebna Książeczka Sanepid - Praca w FoodWell

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska:

  • Pakowanie paczek do opakowań zbiorczych

  • Zasilanie linii produkcyjnych

  • Dbanie o czystość stanowiska pracy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Książeczka sanepidowska

Oferujemy:

  • Możliwość pracy od zaraz

  • Bezpłatny dojazd firmowy na 3 zmiany z Białej Podlaski oraz okolicznych miejscowości (Cicibór Duży, Hrud, Ossówka, Komarno, Zakanale, Konstantynów, Witoldów, Peredyło, Nowy Pawłów)

  • Terminową wypłatę wynagrodzenia do 10 dnia następnego miesiąca (za pracę w kwietniu otrzymasz wynagrodzenie do 10 maja)

  • Zapewniamy ubiór oraz buty robocze​

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 913880461